מיני גולף

אז מה זה מיני גולף?

מיני גולף הוא משחק המדמה את החלק האחרון של משחק הגולף – הכנסת הכדור לגומה (בור קטן). המטרה במשחק הינה להכניס את הכדור במספר הניסיונות הנמוך ביותר מנקודת התחלה.

video-bg

18 תחנות משחק

ישנן 18 תחנות משחק כאלו, ובמהלך משחק המשתתפים יעברו בין כל התחנות, כשהתוצאה הסופית והקובעת הינה סכום התוצאות של המשתתפים בכל התחנות.

מגרש הגולף בהרצליה מעוצב כיער קסום ומסתורי, והמסלול עובר בין באר מים דרכה חובטים את הכדור, צריף יער עתיק, מנהרה, מזרקה ובריכת דגים. המגרש נמצא בחורשת אורנים ואקליפטוסים מלאה בצמחייה ופסלים.

כל תחנת משחק שונה מקודמתה וכוללת מכשולים שאותם צריך לעבור. התחנות ברמות קושי משתנות וכוללות סוגים שונים של מכשולים, כגון: קפיצות, תלוליות, עליות, ירידות וחסמים שונים לכדור שיהפכו את המשחק למאתגר ומעניין.

משחק הגולף הינו ספורט עממי המתאים לכל המשפחה. הייחוד של החוויה הינו שבוגרים וילדים נהנים ממנה באותה מידה, ולכן המקום מתאים גם למשחק משפחתי, אולם גם למפגש של ילדים, בני נוער ואפילו בוגרים.

מיני גולף כמשחק משפחתי או קבוצתי יכול להיות חוויה מגבשת. אפשר לצפות להרבה צחוק, מתח והנאה. המשחק ידוע כמשפר ריכוז וקוארדינציה וזוהי הזדמנות לחוות מפגש אישי ללא מסכים ובאווירה נעימה.

קצת הסטוריה

המיני גולף הראשון בעולם היה ה- Ladies Putting Club בסקוטלנד, אשר נוסד בשנת 1867 ועדיין פועל עד היום.

מיני גולף הרצליה הוקם בתחילת שנות ה-90, כחלק מרשת ארצית שנקראה "גולפיטק".

מעוניינים לשמוע עוד?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם